Choď na obsah Choď na menu
 


Diskusia

22. 10. 2010

Vaše rady, nápady, názory...

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

pre mamičky

(Iveta, 24. 11. 2011 18:43)

Milé maminky!
Neviem ako začať, ale dnes som bola zaplatiť stravu a zmenila som svoj názor. Bola som jedna z mamičiek, ktorej tak trochu prekážal prekrojený banán. Na rodičovskom združení som tiež zastávala názor, že by som chcela celé ovocie, nemyslela som síce na desiatu, ale v piatky, keď detičky idú domou. Moja predstava bola aby na miesto banánu dostali mandarinku, čo je menšie ovocie, dnes som sa však dozvedela, že mandarinky sa musia detičkám podávať už ošúpané, takže je to jedno, či prekrojený banán, alebo ošúpaná mandarinka. A keď sa tak zamyslím, celé jabĺčko nezje ani moja dcérka. Chcem dať preto za pravdu p. Galikovej, že ovocie, ktore normovala prekrojením, bolo rozumnejšie ako zaviesť celé ovocie. Ďakujem!

pre Šeherezádu :)

(iva, 27. 2. 2011 17:20)

Dobrý deň, aj u nás v materskej škole sa detičky fotia, väčšinou je to v máji. Sú to albumy, ktoré vyberieme spolu s pánom fotografom alebo po dohode s učiteľkami. Minulého roku sa fotilo aj v kostýmoch. Už pár rokov k nám chodí jedna fotografka z Prešova, sme s nou spokojný takže zatiaľ to asi nemáme dôvod meniť. Takže aj toho roku sa môžete tešiť, že takéto fotky doma budete mať :)

Fotenie

(Šeherezáda. , 26. 2. 2011 1:05)

Dobrý večer p. uč. Ivka! Chcem sa opýtať či sa plánuje nejaké fotenie detičiek v tomto školskom roku. Rada by som mala pamiatku, ale neviem ako to funguje, či niekoho musíte objednať, alebo sa čaká kým sa niekto neponúkne. Videla som pár fotiek z iných škôliek preto sa pýtam.Sú to jedinečné zábery s upraveným pozadím a rada by som také niečo mala. Za vašu odpoveď vám ďakujem.Tá Šeherezáda je len na pobavenie. :) Dovi.

dakujem

(Maruška, 21. 11. 2010 12:44)

teším sa!

...

(iva, 19. 11. 2010 20:08)

na tento školský rok sú naplánované otvorené hodiny v dvoch triedach..v predškolskej a v strednej triede..v malej triede sa robia buď po polroku alebo vôbec, podľa detí, ich adaptácie..
otvorená hodina začína obvykle o 9 hodine po desiate detí..je to začiatok edukačných aktivít a ukážka práce s deťmi počas dňa v materskej škole

Ďakujem!

(Maruška, 19. 11. 2010 9:46)

Máte pravdu, tá škôlka, kde som to videla bola riešená inak a tie návleky boli potrebné, lebo sa prechádzalo cez umyvárku pár metrov. Chcem sa opýtať, či plánujete tie otvorené hodiny na oddeleniach? A ako to vlastne funguje. Chcela by som niekedy vidieť akom sa moje dieťa správa v kolektíve. Ďakujem za odpoveď.

...

(iva, 18. 11. 2010 18:51)

kedže naša školka je riešená že rodičia môžu nakuknúť do triedy aj cez šatňu, možno by to ani nebolo potrebné..áno aj ja som sa s tým stretla, ale väčšinou sa rodičia museli vyzuť alebo použiť návleky lebo trieda sa nachádzala na poschodí..ale rodičia sa môžu na detičky pozrieť v rámci otvorených hodín, ktoré sa v školke konajú počas celého roka..prípadne po dohode s učiteľkou aj počas pobytu dňa materskej škole

Návleky

(Maruška, 11. 11. 2010 22:31)

Stretla som sa so škôlkou, kde mali v šatňách zavedené návleky pre rodičov, ak mali záujem nakuknúť do triedy keď prišli po dieťa a chvíľu ho pozorovať čo práve robí tak to bolo rodičom umožnené. Celkom sa mi to páčilo. Aj keď by sa do umyvárne vstupovať nemalo, tak sa vstupuje a tie návleky by poriešili hygienické zábrany.